fbpx

Hizmetlerimiz

Yapabileceklerimiz hizmetlerimiz ile sınırlı değildir! Dijital dünyada yapılmasını istediklerinizi ve olmasını hayal ettiklerinizi bizimle paylaşın. Sizin fikirleriniz ile bizim bilgi birikimimiz birleşince ortaya “neler çıkacak” birlikte görelim..

Web Sitesi Tasarımı & E-Ticaret

Rektefiye sizi kısa yoldan hızlı çözümlere kavuşturur. Sitenizin içeriklerini uzman metin yazarları yazar. Sitenizin tasarımı ve içerik yönetim sistemi bu işte en az 10 yıl deneyimi olan kalifiye kişilerce hazırlanır, size de sadece web siteniz üzerinden gelen talepleri değerlendirmek kalır. Kendi sitenizi kendiniz hazırlamayın, vaktinizi sadece işinize ayırın! Rektefiye yanınızda.

Detaylı Bilgi!

İnternet Reklamları

Google, Youtube, Facebook, Twitter ve Instagram... İçinde bulunduğumuz dijital iletişim çağında tüm bu kanallardan ayrı kalamıyor, kopamıyoruz. Doğal olarak potansiyel müşterileriniz de bu kanallarda yaşıyor. İnternet trafiğinizi artırmak, satış yapmak, marka değerinizi yükseltmek ve daha birçok neden için internet reklamları vermek istediğinizde Rektefiye yanınızda.

Detaylı Bilgi!

Sosyal Medya Yönetimi

Medyayı marka iletişiminde kullanmanın zamanı çoktan geldi. Siz nerdesiniz?
Sosyal medyada sizin için oluşturacağımız hesaplar sayesinde müşterilerinizle daha samimi bir ilişki kurun. Oluşturulan marka hesaplarınızın güvenilirliğini koruyalım, size de
sosyal medyada “ilgi odağı”” olmak kalsın.

Detaylı Bilgi!

Arama Motoru Optimizasyonu

Sitenizi herkes keşfetsin!

İş yerinizin konumunun merkezi bir yerde olması size nasıl avantaj sağlıyorsa, web sitenizin arama motorlarındaki sıralaması da size o derece avantaj sağlayacaktır. Siteniz için yapacağımız SEO çalışmasıyla aranan “anahtar kelime” sonuçlarında ilk sıralarda bulunun. Müşterilerinize hizmet vermenin gururunu yaşayın.

Detaylı Bilgi!

Mobil Uygulama Geliştirme

Bir insan telefonunu günde ortalama 150 defadan daha fazla kontrol ediyor. Cep
telefonlarında geçirilen zamanın %69’u mobil uygulamalarda geçiriliyor. Akıllı telefon
kullanıcılarının %79’u telefonlarını ürün sipariş ederken kullanıyor. Bu oran her geçen yıl artıyor.

Detaylı Bilgi!

E-MAIL MARKETING

E-mail marketing en sık kullanılan dijital pazarlama hizmetlerinden biridir. Bu sayede hedeflediğiniz kitlelere indirim, promosyon ve ürün ile ilgili birçok bilgiyi verebilir, ayrıca hedef kitlenizden “geridönüş” alabilirsiniz. Sizin için hazırlayacağımız e-mail marketing çalışması ile “merak edilen” olun.